Jsme připraveni vám poskytnout řešení při správě pohledávek. Zabýváme se komplexní problematikou pohledávek, jejich analýzou, návrhy řešení i správou. Nejsme vymáhací agenturou, pro vymáhání dokážeme zajistit externí inkasní agentury. Cílem našeho snažení je snížit náklady na správu pohledávek, zefektivnit jejich vymáhání a snížit vaší administrativní zátěž při řešení pohledávek.

Preferujeme vícestupňové vymáhání, které se nám v praxi osvědčilo jako efektivnější a levnější. Zároveň dokážeme přizpůsobit naši práci specifikám vašeho podnikání a tak zvolit nejvýhodnější způsob řešení. Po celou dobu správy pohledávek monitorujeme dlužníky v insolvenčním rejstříku.                                                                                                

Možnosti

Velice se nám osvědčilo použití motivační kampaně. Při zachování dobrého jména společnosti se rapidně zvedá úspěšnost. vymáhání

  • Vánoční či velikonoční akce – odpuštění části dluhu.
  • Amnestie na pokuty – při doplacení dluhu jsou anulovány smluvní pokuty.
  • Nastavte si splátky – dlužník iniciativně zavolá a tím nám poskytne kontakt. Poskytnutý prostor využijeme pro jednání o úhradě dluhu.

Naše nabídka

SOLVING ANALÝZA

Na základě dat a jednoduchého dotazníku vám vypracujeme analýzu stavu pohledávek a postupů ve jejich správě.

SOLVING RESET

Dokážeme vám pomocí úprav v komunikaci značně vylepšit platební morálku dlužníků. Zavedeme postupy uvnitř vaší firmy, které zrychlí proces vymáhání a zároveň získáte kontrolu nad stavem pohledávek.

SOLVING 360

Poskytujeme outsourcing pohledávek – přebíráme kompletně jejich správu. Dokážeme se přizpůsobit typu portfolia pohledávek. V pravidelných reportech vám budeme vykazovat postup vymáhání, efektivitu a aktuální stav. Snížíme náklady a zbavíme vás starostí s pohledávkami.